Yeni Bir Ben


Kanal:

Tür:

Yayın Tarihi:
14.07.2018
Yayın Saati:
Değişime ihtiyaç duyan 5 kadının hayatlarının değiştiği ve arzularına kavuştuğu moda yarışı.

5 Kadının hayatlarında yaşanan büyük değişim, kıyasıya bir yarışma modanın kalbi Kanal D ekranalrında atacak.

Moda konusunda yaratıcılığına güvenen ancak değişime ihtiyaç duyan kadınların mucizevi yenilenmesi ve kıyasıya moda yarışı “YENİ BİR BEN” ile Kanal D ekranlarına geliyor. Dış görünüşünden mutsuz olan ve aynalarla barışmak isteyen kadınlar, uzman doktorlar sayesinde hayal ettikleri görünümü kazanacak ve her gün kıyasıya bir moda yarışının içine girecekler.

Modada iddiali olan, “en güzel ben giyinirim” diyen ancak dış görünüşünden rahatsız olanlar, kendini baştan değiştirmek için ufak bir mucize bekleyenler, mucize size geliyor...

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan program beş farklı kadının hikâyesini baştan yazacak. Fiziken ve ruhen yeni biri olmaya ihtiyaç duyan beş kadının büyük değişimini ekrana getirecek olan Yeni Bir Ben’de aynı zamanda kıyasıya bir moda yarışı da gerçekleşecek.

Katılımcıların psikolojik destekle hayatlarındaki eksikleri tamamlaması sağlanırken uzman doktorlar da yepyeni bir görünüm için onlara destek olacak.

Kendi alanlarında büyük başarılara imza atmış üç isim; Raşit BağzıbağlıTuvana BüyükçınarŞebnem Dönmez’in jüri koltuğunda yer alacağı Yeni Bir Ben’de ünlü isimler hem yol gösterecek hem de puanlarıyla kazanını belirleyecek.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol