Türk televizyon tarihine damga vuran Arka Sokaklar yeni sezonunda son hız devam ediyor.

Rıza Babası (Zafer Ergin),  Mesut Komiseri (Şevket Çoruh) ve Hüsnü Çoban'ıyla (Özgür Ozan) Türk televizyon tarihine adını altın harflerle kazıyan Arka Sokaklar yıllar geçmesine ve bir çok karakterin değişmesine karşın reyting sıralamasında yerini hiç bir zaman kaybetmiyor.

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev alan bir grup polisin mesleki ve ailevi yaşantılarının izleyenlere anlatıldığı dizinin yapımını Erler Film üstleniyor. Kanal D ekranlarında Cuma gecelerinin vazgeçilmez dizilerinin başında gelen "Arka Sokaklar" 20:00'da izleyenler ile buluşuyor.

12 Yıldır Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi bu dalda rekora adım adım yaklaşıyor. Dizinin başrollerinde ayrıca Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar) gibi birbirinden değerli isimlerde bulunuyor.

(0) (0)
Yorumlar
Sayın yönetmenimiz sizin yönettiğiniz arkasokaklar dizisini 2006dan beri severek bakıyoruz sizden ricam arkasokaklar dizisini final yapmayın 20. Sezona kadar oynasın
(0) (0)
Şevket çoeuh 23.07.2021 21:41

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol