Çağla ile Yeni Bir Gün


Kanal:


Yayın Tarihi:
03.09.2018
Yayın Saati:

Yapım:Çağla Şıkel, Fox TV ekranlarında hafta içi her sabah sağlıktan beslenmeye, estetikten alışverişe, kadınlara dair tüm konuları izleyicilerle ele alıyor.

Ekranların sevilen sunucularından Çağla Şıkel, hafta içi her gün  saat 10.00'da FOX TV izleyicileriyle buluşuyor.

"Çağla ile Yeni Bir Gün" isimli programda sağlık, beslenme, alışveriş, güzellik, estetik gibi başlıklar ele alınıp son trendler, ilginç ve ayrıntılı bilgiler paylaşılıyor.

Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilen sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt buluyor.

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılıyor.

Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar veriyor.

(0) (0)
Yorumlar

Çok Sevgili kardeşimiz Çağla veda ekibine saygilar yalnız bir fikrim var Çağla çok güzel bir manken güzelliğini çok kısa giyerek gölgeler diz altı kıyafetler ve geniş kıyafetler daha naif daha rahat daha güzel göstereceğini eminim sevgiler saygilar Allaha emanet olunuz

(0) (0)
Kitap 25.04.2019 11:38

rica ediyorum  aşk kaldır mısınız   çagla hanım lüften

(0) (0)
demirtasbenay@gmail.com 09.12.2019 11:23

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol