Pervasız Yapım

Telefon:
0216 422 00 44

Adres:
Abdullahağa Çeşme Sk. No:5/A Beylerbeyi - Üsküdar / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi:
01.01.2014


Yapımları:

Firma Sahipleri:

Pervasız Yapım, 2014 yılında İlker Ayrık, Serhat Sarı ve M. Serdar Fırat tarafından kuruldu.

Yeni bir fikri hayata geçirmek için çocuk olmak gerek. Bir çocuk gibi; çekinmeden, sakınmadan, korkmadan koşmak. Yerdeki uçurtmayı havalandırmak, yükseltmek ve zirvede dalgalandırmak. Tıpkı firmanın logosundaki gibi.

Şirketin kurucuları, şimdi pek çok pervasız çocukla birlikte eğlenerek çalışıyor. Televizyon, sinema, tiyatro, müzik alanlarında her yeni gün, yeni fikirlerin peşinden koşmaya devam ediyor.

Pervasız Yapım'ın projeleri arasında; Yaparsın Aşkım, İlker Ayrık'la Var Mısınız Yok Musunuz, İlker Ayrık'la 10 Numara 5 Yıldız, İlker Ayrık'la 1-0, Kız Tarafı Erkek Tarafı, Saatli İlker Ayrık Takvimi isimli yarışma programları, bir milyonu aşkın seyirciye ulaşan ve Türk sinema tarihinin en çok izlenen ilk 100 filmi arasına giren 2015 yapımı komedi filmi Yapışık Kardeşler, tiyatro projesi olup televizyon ekranına taşınan Acayip Tipler programı, müzisyen Ömer Salman'ın Aşkı Iskalarsan Kendini Vurursun adlı albümü yer alıyor.

(0) (0)
Yorumlar

Kazanilan aracin otv ve kdv si kime aittir kazanan kisi araci almak ici n ne vergisini odiyecettir bilgi verirmisiniz tesekuerler

(0) (0)
Maho 16.12.2019 16:59

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol