Jet sosyete yavaş gelecek bize, Jet sosyete hayallerden gerçeğe, Jet sosyete yedi düvel emrimizde, Jet sosyete kıskanıyor bizi dünya...

Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Aslı Bekiroğlu, Ecem Uzun gibi birbirinden önemli isimleri bünyesinde barındıran Jet Sosyete Star TV'de başladığı yayın hayatına TV8 ekranlarında devam ediyor.

Cengiz Özpamuk tarafından yönetilen Özpamuk Tekstil'in genel müdürü olan Ozan Özpamuk görevden alınır ve yerine firmanın en alt kademesinde görev yapmakta olan Yaşar Yüksel geçer. Ozan görevden alındıktan sonra Jetset Konakları'ndaki genel müdür villasını boşaltır ve yan tarafta bulunan babasının villasına yerleşir. Ayazağa'da bir gecekonduda yaşayan Yüksel ailesi ise Ozan'dan boşalan villaya yerleşir. Yaşar Yüksel moda sektöründe kendisini kanıtlamaya çalışırken ailesi sosyeteye girmeyi amaçlar.

Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve Hakan Algül'ün yönettiği Jet Sosyete her Çarşamba akşamı saat 20:00'de TV8 ekranlarında izleyenler ile buluşuyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol