Para Dedektifi


Kanal:

Tür:

Yayın Tarihi:
01.01.2012
Yayın Günü:
Yayın Saati:Cem Seymen ekonominin nabzını sokakta tutuyor. Türkiye'de bölge bölge dolaşan Seymen programı hem hazırlıyor hem de sunuyor.

Cem Seymen ekonomi dünyasının nabzını direkt sokakta tutuyor. Sıkıcı masa başı tartışmalara yer vermeyen Para Dedektifi halkla iç içe paranın izini sürüyor. Cem Seymen'in hazırladığı program, gündelik ürünlerin üretim aşamasından son tüketiciye varıncaya kadar geçirdiği yolculuğu mali açıdan inceliyor. 

Üretim ve nakliye kanallarını adım adım izleyen Cem Seymen gündelik ürünlerin üretim aşamasından son tüketiciye varıncaya kadar geçirdiği yolculuğu mali açıdan inceliyor. 

Ekonominin sistem çarklarının nasıl işlediğini en sade dilde anlatan Seymen renkli ve farklı anlatımı ile Her Pazar saat 20:00'de CNNTürk ekranlarında yer alıyor.

(0) (0)
Yorumlar

sevgili cem kardeşim bu gün 24 08 2019 ben burdur cavdır ilçesin de bir çivfçiyim bu gün sera dometesi hal teslim 90 kuruş ben istanbul fiyatını bilmem maliyetinin altına indi yeni sene dometesi niye pahalandı diye araştırmaya şimdiden başlayalım çivfçi yeni yılda nasıl ekip nasıl üreteçek varsa açıklaması bana izah edin bende bileyim kemal ÖZTÜRK.

(0) (0)
KEMALÖZTÜRK 25.08.2019 21:58

Para dedektifi inde cnnturkte ilk kez izledim.Çok içten cok samimi anlatimiyla cok basarili gordum.Türkiyemiz için kalbi attiği her halinden belli oluyor.Basarilarinin devamini dilerim...

(0) (0)
Mustafa Döşemeci 10.09.2019 10:57

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol