44 Magnum tabancasının kullanıldığı filmler

(0) (0)
1. Dirty Harry (Kirli adam) - 1971
Harry Callahan, 'Kirli Harry' diye çağırılan, sokakların kurdu, sıkı bir San Fransisco polisidir. Bir çatı tetikçisi (Andy Robinson), iki kez cinayet işlemiştir ve tüm şehri tehdit etmektedir. Harry onu yakalamak için peşine düşer. Bu aksiyon klasiğini izlediğinizde, onu neden kirli diye çağırdıklarını ve Clint Eastwood'un neden yıldız bir oyuncu olduğunu anlayacaksınız.
2. Sudden Impact (Ani Vuruş) - 1983
Clint Eastwood'un dedektif Harry Callahan rolünü üstlendiği ünlü Dirty Harry serisinin dördüncü filmi olan Sudden İmpact'te dedektif Callahan, psikolojik durumu nedeniyle amiri tarafından şehir dışına, küçük görünen bir davaya verilir.
3. The Enforcer (Affetmeyen Adam) - 1976
Dedektif Harry Callahan, askeri bir depoyu soyan ve 2 milyon dolar karşılığında şantaj yapan teröristlerin peşine düşer.
4. Red Heat (Danko - Kızıl alev) - 1988
Başrollerinde iki dünya yıldızı Arnold Schwarzenegger ve James Belushi yer alıyor. 1985 yapımı Red Heat – Kızıl Alev filmi siz Arnold severlerin ve aksiyon filmleri severlerin çok seveceği türden adeta. 6.0 ımdb puanına göre seyir keyfi oldukça yüksek bir yapım. İki kafadar polis mensubunun birlikte yaşayacakları aksiyon ve komedi dolu yapımın özeti şöyle: Demir Çene lakabıyla tanınan yüzbaşı Ivan Danko, bu lakabını oldukça sert mizacından dolayı verilmiştir. Danko, Rus asıllı bir uyuşturucu satıcısını ülkesine geri götürecektir. Bu görevde kendisine eşlik edecek olan Art Ridzik isimli bir dedektif ile macera başlar.
5. The Rookie (Çaylak) - 1990
Yılların deneyimi ve 45'lik otomatik tabancasıyla, LAPO Dedektif Nick Pulowski, ihtiyacı olan her şeye sahiptir. Fakat aynı zamanda ihtiyacı olmayan bir şeye de sahiptir; yeni ortağı.
6. Police Academy: Mission to Moscow (Polis Akademisi 7: Moskova Görevi) - 1994
Rus mafyasının başı Constantine Konali, popüler bir bilgisayar oyunu aracılıyla dünyayı ele geçirmenin planlarını yapmaktadır. Konali'nin bu planından ürken Yeltsin, Emniyet Müdürü Rakov'dan onunla anlaşmasını ister. Rakov da Amerika'dan Lassard'ı arayarak yardım ister.
7. Missing Pieces (1991)
Bir akrabanın mirasının tek varisi olan Wendel, geriye kalan tek şeyin bir bilmece olduğunu öğrendiğinde şaşırır. Bununla birlikte, o ve müzisyen arkadaşı Lou; kısa bir süre içinde komik karakterler, yeraltı dünyası figürleri ve hatta özel araştırmacıların peşinde olduğu miras için komik bir kovalamaca itiliyor.

(0) (0)
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol