İlkeli, objektif, dürüst, samimi haberciliğin adresi Nazlı Çelik ile Star Ana Haber

Türk televizyon tarihinin en köklü Ana Haberlerinden biri olan Star Haber, ilk kez Star televizyonunun kurulmasından 2 ay sonra izleyenler ile buluştu. Alp Buğdaycı ve Rana Elik tarafından sunulan ilk haber bülteni, döneminde oldukça ses getirdi. Alp Buğdaycı aynı yıl içerisinde koltuğunu Kaan Yakuphan'a devrederken, o dönem Star Haber'i sunan her isim bir marka olmayı başardı.

Star Ana Haberi ilerleyen yıllarda Gülgün Feyman, Mesut Mertcan, Jülide Ateş, Uğur Dündar, Ali Kırca, Reha Muhtar, Can Ataklı, Kenan Işık gibi birbirinden önemli isimler sundu. Ayrıca spor haberleri ve hafta sonu haberlerinde Hamit Özsaraç, Orhan Şengürbüz, Sabri Ugan, Ersin Düzen, Güntekin Onay, Serhat Ulueren gibi isimler de Star Haber kadrosunda yer aldı.

Star Haber koltuğuna son olarak oturan muhabirlik kökenli, deneyimli isim Nazlı Çelik oldu. Star Ana Haber, her gün Star ekranlarında saat 19:00'da izleyenlerine siyasetten sıcak olaylara, ekonomiden sağlığa kadar her konuda hızlı, güvenilir ve objektif haber yayınlama ilkesiyle ulaşıyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol