Yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın emekli astsubay olan 74 yaşındaki babası Muhittin Saçıntı'dan gelen üzücü haberdir. Memleketi Çorum'da kalp krizi geçirip hastanede tedavi altına alınmış. Söylenene göre durumu kritikmiş.

(0) (0)
magnetic field 08.09.2019 18:50

Müfit Can Saçıntı'nın babası Muhittin Saçıntı, gezmek için geldiği memleketi Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı Gökçam köyünde kalp krizi geçirdi.

(0) (0)
Deniz_Turkey_31 08.09.2019 20:12

Kentteki özel hastaneye kaldırılan Saçıntı'nın duran kalbi, doktorların müdahalesiyle yeniden çalıştırıldı. Yoğun bakım servisinde tedaviye alınan Muhittin Saçıntı'nın sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi.

(0) (0)
foks 08.09.2019 20:13

Müfit Can Saçıntı babasının sağlık durumuyla ilgili şöyle konuşmuş: "Babam köyünü çok seviyor. Her yıl doğup büyüdüğü köyüne gelir, gider. Bu sene de o çok sevdiği köyüne geldi. Köydeyken kalp krizi geçirmiş, kalbi durmuş, hastaneye kaldırmışlar. Şimdi solunum cihazına bağlı yaşatılıyor. Biz de bir ümit bekliyoruz. Bu vesileyle ben de bir şey söylemek istiyorum. Bizim toplumumuz özellikle erkekler, babalarını sevseler; ancak pek fazla babalarını sevdiklerini ifade edemezler. Babalar da çocuklarını çok sever, onlar da pek ifade edemezler. Benim babam da her ne kadar sevgi dolu bir insan olsa da biz de bunu ona kolay kolay ifade edemiyoruz. Ben bunu ifade edebilmek için, onu ne kadar çok sevdiğimi ifade edebilmek için 2 film çektim. Lütfen, vakit varken, babalarını sevdiklerini söylemeye çekinmesinler."

(0) (0)
Kizil 08.09.2019 20:14

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol