Oyuncu Şafak Sezer, sosyal medya üzerinden katıldığı canlı yayında, 'Kutsal Damacana' filmindeki rol arkadaşları Büşra Pekin ve Ersin Korkut hakkında isyan etmesidir.

Koronavirüs sebebiyle yaklaşık iki aydır evinde oturan oyuncu Şafak Sezer, Instagram hesabı üzerinden ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile canlı yayın yapmış.

Ortaç'ın yayınına konuk olan Sezer, başrolünde yer aldığı 'Kutsal Damacana' filmi ile ilgili konuşarak, herkesin dikkatini çeken bir açıklamada bulunmuş.

Şafak Sezer yaptığı açıklamada, "Ömrümün en çok enerjisini bu filme verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin bir kere bile 'Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut'la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla." ifadelerini kullanmış.

Sezer, Serdar Ortaç'ın 'bunun bir sebebi olmalı' sözleri üzerine açıklamasına devam ederek şunları söylemiş:

"Sette hiçbir kötülük olmadı, bir sebebi varsa yazıklar olsun. Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. 'Kutsal Damacana'da oynadım' diye insan CV'sine ekler. 'Acaba bir haksızlık mı yaptım?' diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım."

(0) (0)
tuzlu_deli_bekir 20.05.2020 10:36

bir film yazılmadı diye bu denir mi be 

(0) (0)
özge 20.05.2020 12:19

ünlülerde bile mal mal şeylere trip var 

(0) (0)
toker 20.05.2020 12:19

Çok ta seyimizdeydi şafak ersini zaten sevmem  ama sende sırf tripmisin be


(0) (0)
Ramo 23.05.2020 18:16

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol