Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük'ün dile getirdiği iddiadır. Ekran macerasına flaş transferlerle dönen Olay TV'nin sahibi Cavit Çağlar'ın kanalı kapatıp gideceğini öne sürmüş şu sözlerle:

"Kanalı toparlama işini Nuri Çolakoğlu'na verdi. NTV'yi kuran da Çolakoğlu'ydu. Tabii sıkı bir solcu olan Çolakoğlu ne kadar hükûmet muhalifi varsa hepsini işe aldı. Bir kere Nevşin Mengü'yü işe aldın mı niyetini belli etmiş oluyorsun. Süleyman Sarılar, Alican Uludağ gibi isimleri de kanalın bünyesine katmışlar. Valla bu isimleri alıp, "Ben tarafsız olacağım" diyemezsiniz. Cavit Bey siz belki tarafsız olabilirsiniz ama hepsi hükûmet muhalifi bu isimlerle tarafsız olunamaz. İsteseniz de bu olmaz. Bir tane hükûmeti destekleyen isim yok orada. Varsa bana söyleyin lütfen.

Dün Habertürk'te Fatih Altaylı'ya da tarafsız olacağını söylemiş Cavit Bey. Ben medyayı bilen biri olarak söylüyorum, daha başlarken düğmeler yanlış iliklendi. Bu işin gitmeyeceği belli. Demedi demeyin; 6 ay sonra Cavit Çağlar ya kapatacak kanalı ya da bırakıp gidecek"

(0) (0)
bergun76 14.09.2020 13:27

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol