İsveçli sanatçı Simon Stålenhag'ın fark yaratan fütüristik çizimlerinden esinlenerek hazırlanan Tales from the Loop isimli, bir Amerikan bilim kurgu drama televizyon dizisidir.

dizinin ilk sezonu hepimizin artık alıştığı gibi 3 Nisan 2020'de Amazon Prime Video'da yayınlanan dizinin ilk sezonunun sekiz bölümünün tamamı aynı anda izleyicinin beğenisine sunuldu. (bkz:link)

Nathaniel Halpern'in (Legion) senaryosunu kaleme aldığı dizinin hikayesi; evrenin gizemlerini ortaya çıkarmak ve keşfetmek için inşa edilmiş bir makine olan The Loop'un üstünde kurulan fantastik ve gizemli kasabada yaşayan insanların akıl almaz maceralarına odaklanıyor. Daha önce bilim kurguya bırakılan şeylerin burada gerçekleşmesi mümkün.

Yapımın oyuncu kadrosunda Rebecca Hall (Professor Marston and the Wonder Women, Godzilla vs. Kong, Iron Man 3), Paul Schneider (Channel Zero, Chance), Jonathan Pryce (Game of Thrones, Taboo), Duncan Joiner (Waco), Daniel Zolghadri (Eighth Grade), Jane Alexander (The Good Wife) gibi isimler yer alıyor.

(0) (0)
sanksrist 17.04.2020 15:52

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol