Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeniden başlayacağı tarihtir. Sabah gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ'a konuşan Müge Anlı, Ramazan Bayramı'ndan sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığıyla programa başlayacağını söylemiş.

Açıklamaları şöyle Müge Anlı'nın:

"Programın yayından kaldırılmasına şaşıranlara şaşırıyorum. Ülkede şehirlerarası ulaşım yok, sokağa çıkma yasakları var. Müthiş tedbirler alındı. Benim stüdyoma her gün Türkiye'nin her yerinden 50 kişinin girip çıkması lazım. Ben oradaki ileri yaşta olan danışmanlarımı bile kullanamıyorum sokağa çıkma yasağından dolayı. Ben tek başıma orada çıkıp ne yapacağım. Benim programlarım öyle video konferanslarla, uzaktan yapılabilecek bir program değil ki.

"İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı'yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramı'ndan sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım."

(0) (0)
mal_emre 02.05.2020 10:24

Hep Müge Anlı kayıpları buluyordu ama bu aralar kendisi kayboldu ama ulaşan yoktu. Nihayet bir haber alabildik. Tekrar bölümler sıkıyor artık, yeni hikayeler başlasın lütfen

(0) (0)
Batsy 02.05.2020 11:40

Hamile olduğu iddialarını yalanladı 2. Sayfa programındaki açıklamalarında. Ayrıca evde kaldığı sürede 9 kilo vermiş

(0) (0)
sidarta-82 02.05.2020 11:42

Müge Anlı olmadan sabahların bir anlamı yokmuş onu anladım

(0) (0)
malithelong 02.05.2020 11:43

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol