Aleyna Çakır'ın ölümüyle suçlanan Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun ormanlık alanda ölü bulunması ve Ümitcan Uygun ve babası, Gülay Uygun'un "Ölümümden Müge Anlı sorumludur" yazılı bir not bırakması sonrası Danla Bilic'in sosyal medyada Müge Anlı'ya ettiği bedduadır.

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Müge Anlı ise Bugün ATV ekranlarında yayınlanan programında konu hakkında sessizliğini bozmuş.

Gülay Uygun'un ölümünde suçlu olarak gösterilen Anlı, şunları söylemiş: "Anne intihar etmeyi düşünüyor ama ağzından maskesini bile çıkarmıyor. Elinde poşetler var ve ensesinden bir kurşunla intihar ediyor. Öncelikle Aileye başsağlığı diliyorum. Konu annenin üzerinde değilken Kadın dün ölüyor."

"ATV, ben ve ailem tehdit ediliyor. Bununla ilgili belgeler var. Hep bir tehdit var. Bunun ardından yine suçlu ben oldum onların gözünde. Ben gazeteciyim ben kimseyi tanımam. Ben annenin adını ve fotoğrafını vermedim. Ben gazeteciyim ve tarafsızım. Rabbim kalbime ne verdiyse ben onun doğrultusunda gidiyorum yayına başladığımda beri. Ben bu yoldan dönmeyeceğim. Allah ömür verdikçe, kim ne tehdit ederse kim yıldırmaya çalışsa da devam edeceğim. Bunların cezalandırılması gerekiyor. Çünkü başka Aleyna ölsün istemiyorum. Bu bir yıldırıma politikası. Olayı başka bir yere çekme politikası. Keşke hanımefendi hayatta olsaydı. Keşke hanımefendi oğluna ulaşmaya çalıştığımızda bizimle konuşsaydı. Ben hanımefendinin adını ve fotoğrafını vermedim. Devlete bıraktım. 3,5 aydır neredeyse tüm medya kuruluşlarında oğlu hakkında bunlar denilirken sakin kala bir hanımefendi devlet araya girince mi intihar etti ne oldu yani? Biz bu işin peşini bırakmayacağız. Senin eşin bir Sözü kendini vuruyor senin söylemine göre. Keşke bu tavrı Aleyna ölürken oğluna da gösterseydin. Sen benim için ne söylerse söyle ben senin de karşında değilim."

(0) (0)
ayd66 18.09.2020 12:02

bu programlar elbet bir gün bir duvara toslayacaklardı umarım bu duvar o duvardır ve bu çirkef programlar böylelikle sonsuza kadar türk ekranlarından silinir gider
(0) (0)
Satantango 18.09.2020 12:34

müge anlı nihayet sert kayaya çarptı youtuberlarla başa çıkması çok zor allah korusun adamı bir anda ipe götürür bu yeni nesil
(0) (0)
baris_sahiinn 18.09.2020 12:49

Bu tarz progranlari boş cirkef diyenler bence siz bossunuz inşallah sizin kızınızın karinizin çocuğunuzun başına da aynısı gelir de anlarsınız inşallah kızınızın başına gelir aynı şeyler amin ..
(0) (0)
NHŞ 18.09.2020 13:16

Toplumun rezilliğini bu proğramdan zaten görüyorduk Müge olmayınca düzelip bitecekse rezillik kapatılsın
(0) (0)
Can 18.09.2020 13:25

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol