Oyuncu Merve Boluğur'un ev karantinası günlerinde oyalanmak için yaptığı puzzle sosyal medyada tiye alan Şahan'a "R" yaptıran balkon paylaşımdır.

Karantina sürecinde üniversite sınavına hazırlanan hatta Oxford Üniversitesi’ni takibe alan güzel oyuncu Merve Boluğur, 40 parçalık puzzle yapıp Instagram hesabının hikayeler bölümünden “Bitti” diye paylaşınca sosyal medyanın diline düşmüştü.

Bu durumu tiye alan sosyal medya kullanıcılarına Merve Boluğur, “Bebek misin? Deli misin? Bıdı bıdı… 10’luk puzzle yapacağım, eğleneceğim. Karantinada atom mu parçalıyorsunuz? Aşı mı buldunuz? Sevgiler” diyerek karşılık vermişti.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Merve Boluğur’a gönderme yapmış. Gökbakar, 40 parçalık puzzle yapıp sosyal medyadan “Bitti” diye paylaşan Merve Boluğur’u, 3 parçalık puzzle ile tiye almış.

Merve Boluğur, Şahan Gökbakar’ın kendisi hakkında yaptığı bu espriye balkonlu maket evi görseliyle yanıt vermiş.

Merve bu tercihiyle Şahan Gökbakar’ın bir döneme damga vuran magazin haberine de gönderme yapmış. Gökbakar kariyerinin ilk yıllarında oyuncu Berrak Tüzünataç ile 14 Temmuz 2010 tarihinde Kabataş’taki bir evin terasında son derece samimi görüntüler sergilemiş ve ikilinin öpüşme görüntüleri yıllarca konuşulmuştu.

Merve Boluğur’un balkonlu ev hatırlatmasından sonra Şahan paylaşımını silmiş ve sonrasında Merve Boluğur da balkon göndermesi yaptığı paylaşımı kaldırmış.

(0) (0)
cyberefe 14.05.2020 12:20

ya şahan ne oldu böyle kalırsın işte 

(0) (0)
dreker 14.05.2020 12:56

şahan alışık değil R yapmaya ne oldu be 

(0) (0)
ta2ad 14.05.2020 12:56

mervede güzeş yerden yakalamış he 

(0) (0)
irfans 14.05.2020 12:56

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol