Medya Takip Merkezi'nin (MTM) Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı rapora göre ortaya çıkan sonuçtur. Araştırmayla gösteri dünyasının şubat ayında öne çıkan oyuncularını belirlenmiş.

İlk sırada, son dönemde komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Serenay Sarıkaya yer alıyor. Döneminin arabesk müziğine damga vuran şarkıcılarından Bergen’in hayat hikâyesini beyaz perdede canlandıracak olan Sarıkaya, medyada 5 bin 417 haberde yer almış.

Listenin ikinci sırasında 2 bin 404 habere konu olan Mehmet Ali Alabora var. Alabora, 2013 yılında Gezi Parkı eylemleri sırasındaki "Mesela ağaç değil. Sen hala anlamadın mı?" paylaşımı nedeniyle hapis istemiyle yargılandığı davadan beraat etmişti.

14 Şubat'ta vizyona giren “Ağır Romantik” filminin başrol oyuncuları Onur Tuna ve Tuvana Türkay arasında filmin galası boyunca soğuk rüzgârlar esmesi, medyanın da ilgisini çekti. Ay boyunca 2 bin 59 habere adını yazdıran oyuncu, gösteri dünyasının en popüler isimleri arasında.

Geçen yıl kendisi gibi oyuncu olan eşi Ezgi Eyüpoğlu'ndan boşanan Kaan Yıldırım’ın şarkıcı Hadise ile aşk yaşadığı iddiaları, Şubat ayı magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise'nin sosyal medya hesabından Kaan Yıldırım'ın köpeği ile yaptığı paylaşım ile başlayan aşk iddiaları, ailelerin tanıştığı yönünde çıkan haberler ile daha da belirginleşti. Medya Takip Merkezi’nin aynı raporuna göre ay boyunca medyada bin 648 haberde yer alan genç oyuncu, adını listenin beşinci sırasına yazdırdı.

(0) (0)
ayberk74 11.03.2020 12:36

cemin manitası oldu ya ondandır ahahah

(0) (0)
kuşcuk 11.03.2020 12:38

onur tuna ahhh aşk resmen aşk 

(0) (0)
ceren 11.03.2020 12:39

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol