Vestel bayiinden aldığım 126 ekran Smart TV milliyetçi birisi olarak yerli malı diye alıyoruz ama olan tek şey Ailede huzur bırakmaması... Görüntü var ses yok ses var görüntü yok YouTube.com'a giriyoruz kendi kendine uyduya geçiyor. Ardından sinyal yok diyor...

Donup kalıyor..netfilix e giriyoruz 1 dakika lik görüntüyü 10 dakika da dona dona izliyoruz... 3 aylık TV ye 3 ayda 5 kez servis çağırıyoruz. 05.09.20 tarihinde yine servis TV yi götürdü.

Tekrar geri getirmemelerini söyledim. bütün arızaların telefonumda canlı canlı kayıtları var... İnanmayan Vestel servisine verdiğimiz halde hala değişim yapmamakta ısrar ettiler. Ben niye 3 aylık TV yi durmadan tamir ettireyim diyorum garantisi var diyorlar...

Başlarım garantinize. Yarın gidip evime bir LG alma zamanı geldi. 4500 lira verdiğim için o TV ye kendimi saf hissediyorum resmen.

(0) (0)
viaso 29.09.2022 14:49

Yaklaşık 4 ay önce aldığım Vestel Smart TV defalarca servis gördüğü halde üstelik arızaların telefonla çekilen videoları servisin elinde olduğu halde daha Hala arıza tespit edilememiştir demeleri çok komik... Bunu yapan Vestel'in İzmir Buca servisi. Başka nasıl bir kanıt sunabilirim bilmiyorum. Şikayet var a daha önce de bu TV hakkında bütün şikayetlerimi yazmıştım... Benim TV benzeyen şey ile alakalı arıza giderilmedi bu TV 05 09 20 tarihinde servise gitti. Bir Allah'ın kulu arayıp 14 09 20 tarihine kadar bir bilgi vermedi. Kendi imkanlarımla servise ulaşıp 10 gündür TV yi görürdünüz bir haber yok evde başka TV yok bu insanlar ne yapıyor diye düşünmüyor musunuz dediğimde 15 09 20 de TV yi getireceğiz bir arızası yok demeleri rezillik... Zengin olan arkadaşlar evinize Vestel alın nasılsa arıza yapacak yenisini alırsınız... Gariban arkadaşlar evinize Vestel sokmayın 3.5 fazla verin iyi bir şey alın... Gururla yerli diye diye insanları sömürüyorlar.
(0) (0)
coolmurat 29.09.2022 14:50

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol